PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Forum dźwigowe - Dźwigi, Windy osobowe, towarowe, Żurawie

 

Dyskusje na temat dźwigów.

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj
 Ogłoszenie 
Jeżeli nie masz jeszcze konta załóż je.

Kontakt: admin@forum-dzwigi.pl
https://www.facebook.com/forumdzwigi/

Partnerzy serwisu:
katalog-budowlany.pl - Katalog serwisów branży budowlanej
wynajempomp.pl - rozwiązania pompowe dla budownictwa i nie tylko

Poprzedni temat :: Następny temat
ile zarabia pomocnik w kone?
Autor Wiadomość

rieger 
Nowy użytkownik

Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1

Wysłany: |7 Lis 2012|, o 19:42   ile zarabia pomocnik w kone?

Witam, jak w temacie ile zarabia pomocnik w kone? chodzi mi o to ile dostaje czlowiek "z ulicy" bez doswiadczenia a ile moze dostac pomocnik z udt II i 3 latami doswiadczenia na dzwigach?
 
 

faza 
Specjalista

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 242

Wysłany: |8 Lis 2012|, o 09:23   Re: ile zarabia pomocnik w kone?

rieger napisał/a:
Witam, jak w temacie ile zarabia pomocnik w kone? chodzi mi o to ile dostaje czlowiek "z ulicy" bez doswiadczenia a ile moze dostac pomocnik z udt II i 3 latami doswiadczenia na dzwigach?


Jesli moge cos doradzic.Po pierwsze zarobki kto ile zarabia sa objete delikatnie mowic tajemnica pomiedzy pracownikiem a pracodawca.Po drugie w dobie kryzysu szczesciem mozna nazwac otrzymanie pracy(albo jestes zmuszony wyjechac za granice w wposzukiwaniu pracy).Po trzecie przypuszczam,ze taka firma jak KONE ma taryfikatory wynagrodzen i nie ma obawy,ze bedziesz zatrudniony na tak zwana "smieciowa umowe o prace".Po wtore o ile mi wiadomo firma KONE na konserwatorow/pomocnik konserwatora nie zatrudnia ludzi "z ulicy".Jezeli juz to napewno sa jakies nabory "z ulicy" do przyuczenia w zawodzie np; monter wind a szkolenia w tym kierunku odbywaja sie pod kierunkiem fachowcow.Z drugiej strony od jakies stawki zaszeregowania trzeba zaczac i po latach pracy poprzez obligatoryjne podwyzki stawka zaszeregowania jak i Twoja pensja wzrasta.A tak na marginesie wsrod monterow panuje teraz zgodnosc,ze firma KONE daje najlepsze warunki socjalne inajlepiej tez placa.
_________________
Winda blizej!
 
 

rieger 
Nowy użytkownik

Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1

Wysłany: |8 Lis 2012|, o 20:40   

Dzieki za odpowiedz:) No ja akurat jestem w tej drugiej sytuacji, chcialbym zmienic prace i taka oferta jest dla mnie jak inna liga odchodzac z malej firmy konserwujacej licencje i swoje nowe skladaki lub licencje po modernizacji, bez jakiejkolwiek organizacji i strategii dzialania ;D takze mam pewne doswiadczenie i mam nadzieje ze bedzie to dobra karta przetargowa bo nie beda mnie musieli uczyc podstaw pracy na dzwigu tylko dobic do jedynki i pracowac. Jutro bedzie wszystko jasne oby sie udalo..
 
 

faza 
Specjalista

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 242

Wysłany: |8 Lis 2012|, o 21:10   

rieger napisał/a:
Jutro bedzie wszystko jasne oby sie udalo..


Daj znac i zycze powodzenia.
_________________
Winda blizej!
 
 

rieger 
Nowy użytkownik

Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1

Wysłany: |10 Lis 2012|, o 11:12   

No i udało się, po godzinie rozmowy dyrektor stwierdzil ze nie ma co przeciagac ze akceptują moja osobe:) Jesli chodzi o zarobki to podstawa troche mniejsza niz mialem obecnie ale sa jakies rozne dodatki takze w sumie wyjdzie lepiej, jestem zadowolony ogolnie rzecz biorąc, Joł!
 
 

faza 
Specjalista

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 242

Wysłany: |10 Lis 2012|, o 13:29   

Cytat:
No i udało się


Gratulacje i miejmy nadzieje,ze to byla dobra zyciowa decyzja.
_________________
Winda blizej!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Forum dźwigowe - Dźwigi, Windy osobowe, towarowe, Żurawie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by szpak 

Pliki Cookies

© 2007-2021 Forum Dźwigowe